Osiedle "Słoneczne Tarasy"
ul. Powstańców Warszawy / Legnica

Opis inwestycji

Lokalizacja

 

Inwestycja zlokalizowana jest spokojnej i atrakcyjnej części miasta przy ulicy Powstańców Warszawy, na osiedlu Piekary. Dojazd do ścisłego centrum miasta komunikacją miejską zajmuje 8 do 10 minut. W najbliższej okolicy znajdują się kościół, supermarket, przychodnia zdrowia, przedszkola, oraz szkoły.

 

Budynek

 

Pięciokondygnacyjny budynek zostanie oddany w podwyższonym standardzie deweloperskim, oznaczającym pełne wykończenie korytarzy wraz z oświetleniem. Wszystkie mieszkania w budynku posiada dać będą balkony (1 lub 2), oraz przynależne komórki lokatorskie.

Komfortową komunikację w budynku umożliwi szeroka klatka schodowa oraz dźwig osobowy (winda). Wejście do budynku zaprojektowano bezpośrednio z poziomu chodnika co umożliwi bezkolizyjną komunikację dla osób niepełnosprawnych.

 

Mieszkania

 

Oferujemy Państwu 33 dwu i trzy pokojowe mieszkania o metrażu od 33,4 m2 do 65,0 m2.

Dodatkowo przewidziano możliwość połączenia dwóch mniejszych mieszkań w celu otrzymania większego metrażu - nawet do 91,5 m2 co pozwala na uzyskanie cztero i pięcio pokojowych mieszkań na każdej kondygnacji.

W mieszkaniach zaprojektowano pokoje z aneksami kuchennymi, jak również samodzielne kuchnie. Układy mieszkań są czytelne, funkcjonalne i bardzo zróżnicowane, co czyni je atrakcyjnymi zarówno dla osób młodych jak i rodzin z dziećmi.

 

 

Wyszukiwarka mieszkań

Pokaż wyniki

Przy użyciu powyższej wyszukiwarki mieszkań, mogą Państwo znaleźć swoje wymarzone "cztery ściany" spośród naszych wszystkich inwestycji. Wystarczy tylko wybrać z list rozwijanych interesujące Państwa parametry i kliknąć "Pokaż wyniki".

X

Parę słów o nas...

Geneza powstania spółki

Spółka Multi Inwestycje została założona w 2007 roku w celu realizacji przedsiewzięć mieszkaniowych na terenie miasta Legnica oraz okolic. Założyciele spółki to osoby związane od ponad 15-tu lat z branżą budowlaną.

Działalność podstawowa spółki

Podstawowym zakresem działalności spółki jest wielorodzinne budownictwo mieszkaniowe, remonty obiektów przemysłowych, handel nieruchomościami oraz usługi doradcze w zakresie budownictwa jednorodzinnego.

X

Prośba o kontakt

Są Państwo zainteresowani którymś z oferowanych przez nas mieszkań?
Być może mają Państwo jakieś pytania bądź wątpliwości odnośnie inwestycji?

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól w poniższym formularzu kontaktowym.
Skontaktujemy się z Państwem w najkrótszym możliwym terminie!

Wyślij wiadomość