Korzyści współpracy

Chcą Państwo kupić mieszkanie w Legnicy? Nie mogli Państwo trafić lepiej! Nasza spółka prowadzi sprzedaż mieszkań w Legnicy i okolicach. Działamy na rynku budowlanym od ponad piętnastu lat, łącząc doświadczenie z doborem najwyższej klasy podwykonawców. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi inwestycjami, dostępnymi z poziomu górnej nawigacji naszej strony.

Jeśli mowa o kupnie nowych mieszkań w Legnicy polecamy nowopowstałe osiedle "Słoneczne tarasy na legnickich Bielanach". Nasza spółka to także inwestycje na wielu płaszczyznach, remonty obiektów przemysłowych, handel nieruchomościami oraz usługi doradcze w zakresie budownictwa jednorodzinnego.

W naszej pracy łączymy doświadczenie zawodowe z innowacyjnym podejściem, wiarą w najnowocześniejsze technologie oraz ludzkim podejściem do klienta. Współpraca z nami nie kończy się po podpisaniu umowy, dbamy o mieszkańców naszych osiedli poprzez dobrze zorganizowaną administrację.

Nasi doradcy rozwiążą każdy problem, tak by mieszkańcy mogli się czuć komfortowo przez cały czas. Wierzymy, że zadowolenie mieszkańców Legnicy jest sprawą nadrzędną, dbamy o dobre imię naszej spółki. Kupno mieszkania to niezwykle odpowiedzialna decyzja, dlatego od pierwszego spotkania z potencjalnym Klientem służymy pomocą i radą na wielu płaszczyznach. Prowadzimy sprzedaż nieruchomości zarówno za gotówkę, jak i poprzez umowy kredytowe. Pomagamy osiągnąć zdolność kredytową dzięki współpracy z wieloma bankami.

Nasze osiedla są usytuowane tak, aby mieszkanie w nich nie wiązało się z żadnymi codziennymi problemami. W pobliżu każdego z nich są szkoły, przedszkola, apteki i sklepy tak, aby w każdej sytuacji czuli się Państwo komfortowo i bezpiecznie.

Multi Inwestycje Sp. z o.o. to deweloper XXI wieku, kompleksowo dbający o swoich mieszkańców. Kupno mieszkania u nas to najlepsza decyzja. Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupionego mieszkania! Jeszcze raz serdecznie zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług.

Wyszukiwarka mieszkań

Pokaż wyniki

Przy użyciu powyższej wyszukiwarki mieszkań, mogą Państwo znaleźć swoje wymarzone "cztery ściany" spośród naszych wszystkich inwestycji. Wystarczy tylko wybrać z list rozwijanych interesujące Państwa parametry i kliknąć "Pokaż wyniki".

X

Parę słów o nas...

Geneza powstania spółki

Spółka Multi Inwestycje została założona w 2007 roku w celu realizacji przedsiewzięć mieszkaniowych na terenie miasta Legnica oraz okolic. Założyciele spółki to osoby związane od ponad 15-tu lat z branżą budowlaną.

Działalność podstawowa spółki

Podstawowym zakresem działalności spółki jest wielorodzinne budownictwo mieszkaniowe, remonty obiektów przemysłowych, handel nieruchomościami oraz usługi doradcze w zakresie budownictwa jednorodzinnego.

X

Prośba o kontakt

Są Państwo zainteresowani którymś z oferowanych przez nas mieszkań?
Być może mają Państwo jakieś pytania bądź wątpliwości odnośnie inwestycji?

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól w poniższym formularzu kontaktowym.
Skontaktujemy się z Państwem w najkrótszym możliwym terminie!

Wyślij wiadomość